Kredi

Kıyı Otomotiv Kredi

5555

Satın almayı düşündüğünüz araç için daha fazla hayal kurmanıza gerek kalmadı… Düşük aylık taksitli, uygun faiz oranlı ve uzun vadeli farklı kredi seçenekleri, aracınıza en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlıyor. Hem de showroomdan çıkmadan…

 

0 km Renault markalarımızla faaliyet gösteren KIYI OTOMOTİV plazamızda müşteri memnuniyeti, kaliteli satış ve süreçlerinde sizlerin yanınızdayız. Bu bağlamda 0 km otomobil hayalini yaşayan müşterilerimize desteğimizi finansal anlamda markamızla birlikte yol aldığımız Orfin Finans A.Ş. sizlere avantajlı ve esnek şartlarda desteğini tam olarak vermektedir.

Otomobil alırken, hem bireysel hem de ticari müşterilerimize ihtiyaçları olan finansal desteği zaman kaybetmeden kurumları ziyaret etmeden siz aracınızı keşfederken hazırlayıp size en avantajlı koşullarla maksimum seviyede kredi imkanı sunuyoruz.

Otomobilinizi alırken bütün ihtiyaçlarınızın tek noktada, hızlı, güler yüzlü anlayışla sunulduğu bu deneyimi sizde keşfedebilirsiniz.

Renault Kıyı Otomotiv, öncelikle Kurtköy, Pendik, Orhanlı, Şekerpınar, Aydınlı,Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ve tüm Anadolu Yakası ile İstanbul genelinde Renault otomobil kullanıcısı müşterilerimize bakım, hasar onarım servis hizmeti yanında filo kiralama hizmeti ve 0 km araçlarımızla takas imkanı sağlamaktayız.