Renault Pro +

Kıyı Otomotiv Renault Pro +

9999

Ticari araç müşterilerine özel

İşinizden kaynaklanan zorlu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek genel ve özel çözümler bulmak ister misiniz?
İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması amacıyla tasarlanan Renault Pro+ ticari araç gamımız ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alınız.

İhtiyacınıza özel çözümler

Renault’ nun üst yapılı araç gamı ile içiniz rahat
İş kolunuz ve ihtiyacınız ne olursa olsun, Renault garantisi ile sunulan, zengin üst yapılı araç gamımız ile size özel çözümler üretiyoruz. Üst yapılı araçlarımızda garanti, konfor ve güvenlik konularında en yüksek standartları sunuyoruz.

Açık kasa taşıma
Sac kasa araclarımız
İnşaat, tarım, tesisat, mobilyacılık… İş alanınız ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir aracımız var.. Önden çekişli veya arkadan itişli, tek veya çift kabin sac kasalı Master kamyonetlerimiz en zorlu görevlerle başa çıkmak üzere tasarlandı.. Size kalan sadece tercihinizi belirlemek…

Frigorifik araçlar ve soğuk zincir
Frigorifik araçlarımız
Renault Frigo araç gamı sayesinde, soğuk zinciriniz asla kesintiye uğramıyor. Gıda imalatı, catering, et ve süt ürünleri, sağlık ürünleri nakliyesi gibi konularda Renault optimum çözümler sunuyor. Renault garantili frigorifik çözümleri arasında, size sadece aracınızı seçmek kalıyor.

Yolcu taşıma
Minibüs ürün gamımız
Renault Trafic ve Master, kompakt ve konforlu minibüs ürün gamıyla; 8 kişiden 16 kişiye taşıma kapasitesiyle; okul ve servis versiyonlarıyla, yolcu taşımada size ideal çözümler sunuyor. Renault minibüsler, şehir içi veya uzun yolda, ekipman ve teknolojik donanımlarıyla size ve tüm yolculara kişiselleştirilmiş konforu garanti ediyor.

Diğer üstyapı seçenekleri
İhtiyacınıza ve siparişinize uygun olarak, Renault onaylı üst yapı iş ortaklarımız, sizlere özel tasarlanmış üstyapı çözümleri de sunmaktadır:

Hayvan nakliye araçları
Gezici satış ve sergi araçları
Cenaze nakil ve merasim araçları
Özel raf sistemli araçlar
Özel frigo çözümleri