Satış

Kıyı Otomotiv Satış

IMG 7925

Renault mükemmellik planı çerçevesinde, size en uygun araçları en uygun koşullarda sunmak için hizmet veriyoruz.

 

KIYI OTOMOTİV SANAYİ VE TİC ANONİM ŞİRKETİ

0 km Renault markalarımızla faaliyet gösteren KIYI OTOMOTİV, OYAK GRUP şirketlerinden Mais A.Ş çatısı altında Renault markalarının İstanbul Anadolu Yakası yetkili satıcı ve yetkili servis olarak, Kurtköy-Pendik lokasyonunda hizmet vermektedir.

Firmamız , kurulduğu günden , geldiğimiz döneme kadar, araç satışlarını yüksek adetler ile gerçekleştiren , müşteri memnuniyetine ve kaliteyi ön planda tutarak ,birçok başarıya imza atmış durumdadır. İstanbul içinde birçok köklü marka olan müşterileri ve perakende müşterilerini, bir dost bilerek , her dönemde yanlarında olarak, Renault marka araçların satış hizmetini gerçekleştirmiş ve hizmetlerine devam etmektedir.

2016 ve 2017 yılları arasında, Yılın Yetkili Satıcısı ünvanını almaya hak kazanmıştır. Doğruluk, memnuniyet ve kalite anlayışına kuruluşundan bu yana sımsıkı sarılarak yol alan firmamız, siz kıymetli dostlarımıza hizmet etmekten büyük onur duymaktadır.

Populer Araçlarımız;

Renault Megane
Renault Symbol
Renault Clio
Renault Talisman
Renault Kıyı Otomotiv, öncelikle Kurtköy, Pendik, Orhanlı, Şekerpınar, Aydınlı, Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe ve tüm Anadolu Yakası ile İstanbul genelinde Renault otomobil kullanıcısı müşterilerine bakım, hasar, onarım servis hizmeti yanında filo kiralama hizmeti ve 0 km araçlarımızla takas imkanı sağlamaktadır.